| Part Number: | CAY16-103-J4LF |
|---|---|
| Manufacturer/Brand: | |
| Part of Description: | |
| Datasheets: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Series | - |
| Condtion | New Original Stock |
| Warranty | 100% Perfect Functions |
| Lead Time | 2-3days after payment. |
| Product Attribute | Attribute Value |
| Payment | PayPal / Credit Card / Telegraphic Transfer |
| Shipping by | DHL / Fedex / UPS |
| Port | HongKong |
| RFQ Email | Info@Y-IC.com |
RES ARRAY 8 RES 100 OHM 1506
RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0606
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 1506
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206
RES ARR 4 RES 22 OHM 0804
RES ARR 4 RES 22 OHM 0804
RES ARR 4 RES 22 OHM 0804
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206
RES ARRAY 2 RES 10K OHM 0606
RES ARRAY 2 RES 1K OHM 0606
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 1K OHM 1206
RES ARRAY 8 RES 100K OHM 1506
RES ARRAY 8 RES 1K OHM 1506
RES ARRAY 4 RES 100K OHM 1206
RES ARRAY 4 RES 100 OHM 1206