English
| Part Number: | GE4521 |
|---|---|
| Manufacturer/Brand: | Cal Test Electronics |
| Part of Description: | OSCOPE PROBE X10 480MHZ 10M |
| Datasheets: |
|
| RoHs Status: | ROHS3 Compliant |
| Payment: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Shipment Way: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Share: |
Ship From: Hong Kong
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 1+ | $104.5402 |
Online RFQ submissions: Fast responses, Better prices!
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Max | CAT II 300V |
| Type | Passive |
| Series | GE, Elditest™, Cal Test |
| Resistance - Input | 10M |
| Package | Bulk |
| Includes | BNC Adapter, Ground Lead, Insulating Tip, Sprung Hook, Rings, Trimmer Tool |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Color | Black |
| Capacitance - Input | 12pF |
| Cable Length | 78.740' (2000.00mm) |
| Bandwidth | 480MHz |
| Attenuation Value | 10:1 |




GE412HIYJ44B AMD
GE420CIAJ44HM AMD
ADVANCEDM BGA
OSCOPE PROBE X10 480MHZ 10M
AMD BGA
IGBT Modules
OSCOPE PROBE X10 500MHZ 10M
G SOP8
DIP
IGBT Modules
IGBT Modules
G SO-8
VB SOP-8
OPROBE X10 500MHZ - 4500 SERIES
SOP8
IGBT Modules
May 12th, 2026
May 8th, 2026
April 28th, 2026
April 20th, 2026
April 17th, 2026
April 8th, 2026
March 31th, 2026
March 23th, 2026
March 20th, 2026
March 9th, 2026
March 4th, 2026
February 28th, 2026
February 3th, 2026
January 28th, 2026
January 19th, 2026
January 16th, 2026
January 9th, 2026
December 29th, 2025
December 25th, 2025
December 17th, 2025
December 10th, 2025
December 4th, 2025
November 25th, 2025
November 20th, 2025
November 11th, 2025
November 3th, 2025
October 30th, 2025
October 22th, 2025
October 16th, 2025
October 9th, 2025
September 28th, 2025
September 17th, 2025
September 9th, 2025
September 1th, 2025
August 25th, 2025
August 20th, 2025
July 3th, 2025
December 18th, 2024
June 21th, 2023
April 27th, 2023
July 1th, 2022
March 4th, 2021
September 10th, 2020
January 23th, 2020
0 Articles
May 21th, 2026
May 20th, 2026
May 20th, 2026
May 20th, 2026
GE4521Cal Test Electronics |
Quantity*
|
Target Price(USD)
|