English

| Part Number: | SXT21412FC38-25.000MT |
|---|---|
| Manufacturer/Brand: | Suntsu Electronics, Inc. |
| Part of Description: | CRYSTAL 25.0000MHZ 12PF SMD |
| Datasheets: | None |
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Payment: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Shipment Way: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Share: |
Ship From: Hong Kong
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 1+ | $0.53 |
Online RFQ submissions: Fast responses, Better prices!
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Type | MHz Crystal |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Ratings | - |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Operating Mode | Fundamental |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Load Capacitance | 12pF |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Tolerance | ±10ppm |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Frequency | 25 MHz |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 120 Ohms |




CRYSTAL 27.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 20.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 26.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 27.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 27.120MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 27.1200MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 37.400MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 16.384MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 25.000MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 18.432MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 18.432MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 37.400MHZ 12PF SMD
CRYSTAL 22.1184MHZ 12PF SMD
April 20th, 2026
April 17th, 2026
April 8th, 2026
March 31th, 2026
March 23th, 2026
March 20th, 2026
March 9th, 2026
March 4th, 2026
February 28th, 2026
February 3th, 2026
January 28th, 2026
January 19th, 2026
January 16th, 2026
January 9th, 2026
December 29th, 2025
December 25th, 2025
December 17th, 2025
December 10th, 2025
December 4th, 2025
November 25th, 2025
November 20th, 2025
November 11th, 2025
November 3th, 2025
October 30th, 2025
October 22th, 2025
October 16th, 2025
October 9th, 2025
September 28th, 2025
September 17th, 2025
September 9th, 2025
September 1th, 2025
August 25th, 2025
August 20th, 2025
July 3th, 2025
December 18th, 2024
June 21th, 2023
April 27th, 2023
July 1th, 2022
March 4th, 2021
September 10th, 2020
January 23th, 2020
0 Articles
February 21th, 2025
December 4th, 2024
May 30th, 2025
December 30th, 2024
SXT21412FC38-25.000MTSuntsu Electronics, Inc. |
Quantity*
|
Target Price(USD)
|