English
| Part Number: | 546AAA001111ACGR |
|---|---|
| Manufacturer/Brand: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Part of Description: | OSCILLATOR SMD |
| Datasheets: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Payment: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Shipment Way: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Share: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ submissions: Fast responses, Better prices!
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.5V ~ 3.3V |
| Type | XO (Standard) |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Series | Ultra™ Si546 |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Package | Strip |
| Output | LVPECL |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height | 0.056" (1.43mm) |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Function | Enable/Disable |
| Frequency Stability | ±20ppm |
| Frequency - Output 4 | - |
| Frequency - Output 3 | - |
| Frequency - Output 2 | - |
| Frequency - Output 1 | 106.252656MHz, 212.505312MHz |
| Current - Supply (Max) | 153mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 112 mA |
| Base Resonator | Crystal |




XTAL OSCILLATOR SMD
XTAL OSCILLATOR
XTAL OSCILLATOR SMD
OSCILLATOR SMD
XTAL OSCILLATOR
XTAL OSCILLATOR
XTAL OSCILLATOR
XTAL OSCILLATOR SMD
XTAL OSCILLATOR
OSCILLATOR SMD
XTAL OSCILLATOR SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; DUAL
XTAL OSCILLATOR SMD
OSCILLATOR SMD
XTAL OSCILLATOR
OSCILLATOR SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; DUAL
XTAL OSCILLATOR
XTAL OSCILLATOR SMD
XO OSCILLATOR SMD
April 20th, 2026
April 17th, 2026
April 8th, 2026
March 31th, 2026
March 23th, 2026
March 20th, 2026
March 9th, 2026
March 4th, 2026
February 28th, 2026
February 3th, 2026
January 28th, 2026
January 19th, 2026
January 16th, 2026
January 9th, 2026
December 29th, 2025
December 25th, 2025
December 17th, 2025
December 10th, 2025
December 4th, 2025
November 25th, 2025
November 20th, 2025
November 11th, 2025
November 3th, 2025
October 30th, 2025
October 22th, 2025
October 16th, 2025
October 9th, 2025
September 28th, 2025
September 17th, 2025
September 9th, 2025
September 1th, 2025
August 25th, 2025
August 20th, 2025
July 3th, 2025
December 18th, 2024
June 21th, 2023
April 27th, 2023
July 1th, 2022
March 4th, 2021
September 10th, 2020
January 23th, 2020
0 Articles
April 26th, 2024
April 27th, 2024
February 11th, 2025
April 17th, 2025
546AAA001111ACGRSkyworks Solutions Inc. |
Quantity*
|
Target Price(USD)
|