English
| Part Number: | 510FAA25M0000BAG |
|---|---|
| Manufacturer/Brand: | Skyworks Solutions, Inc. |
| Part of Description: | DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL |
| Datasheets: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Payment: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Shipment Way: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Share: |
Ship From: Hong Kong
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 200+ | $4.6599 |
Online RFQ submissions: Fast responses, Better prices!
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.5V |
| Type | XO (Standard) |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Series | Si510 |
| Ratings | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Package | Strip |
| Output | LVDS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height - Seated (Max) | 0.052" (1.33mm) |
| Function | Enable/Disable |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Frequency | 25 MHz |
| Current - Supply (Max) | 23mA |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | - |




XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 66.6666MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 114.2850MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 80.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC PROG XO LVDS 2.5V 50PPM
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 66.6666MHZ LVDS SMD
XTAL OSC XO 160.0000MHZ LVDS SMD
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
XTAL OSC XO 80.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC PROG XO LVDS 2.5V 50PPM
XTAL OSC XO 200.0000MHZ LVDS SMD
XTAL OSC PROG XO LVDS 2.5V 50PPM
March 31th, 2026
March 23th, 2026
March 20th, 2026
March 9th, 2026
March 4th, 2026
February 28th, 2026
February 3th, 2026
January 28th, 2026
January 19th, 2026
January 16th, 2026
January 9th, 2026
December 29th, 2025
December 25th, 2025
December 17th, 2025
December 10th, 2025
December 4th, 2025
November 25th, 2025
November 20th, 2025
November 11th, 2025
November 3th, 2025
October 30th, 2025
October 22th, 2025
October 16th, 2025
October 9th, 2025
September 28th, 2025
September 17th, 2025
September 9th, 2025
September 1th, 2025
August 25th, 2025
August 20th, 2025
July 3th, 2025
December 18th, 2024
June 21th, 2023
April 27th, 2023
July 1th, 2022
March 4th, 2021
September 10th, 2020
January 23th, 2020
0 Articles
January 27th, 2025
February 11th, 2025
January 9th, 2025
May 8th, 2025
510FAA25M0000BAGSkyworks Solutions Inc. |
Quantity*
|
Target Price(USD)
|