English
| Part Number: | SY89312VMI-TR |
|---|---|
| Manufacturer/Brand: | Micrel / Microchip Technology |
| Part of Description: | IC CLOCK GENERATOR 8MLF |
| Datasheets: |
|
| RoHs Status: | Lead free / RoHs compliant |
| Payment: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Shipment Way: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Share: |
Ship From: Hong Kong
Online RFQ submissions: Fast responses, Better prices!
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Type | Clock Generator |
| Supplier Device Package | 8-MLF® (2x2) |
| Series | Precision Edge® |
| Ratio - Input:Output | 1:1 |
| Package / Case | 8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF® |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| PLL | No |
| Output | ECL, PECL |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Number of Circuits | 1 |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Input | ECL, PECL |
| Frequency - Max | 4GHz |
| Divider/Multiplier | Yes/No |
| Differential - Input:Output | Yes/No |
| Base Product Number | SY89312 |




SY89316VMI MICREL
SY89312VMG MICREL
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8MLF
IC RCVR/BUFFER PECL/ECL 8-MLF
IC RECEIVER DIFF 3.3V/5V 8-MLF
SY89313V MICREL
IC CLOCK GENERATOR 8MLF
IC CLOCK GENERATOR 8MLF
IC CLOCK GENERATOR 8MLF
SY89311UMITR MICREL
MICREL QFN
SY89311U MICREL
IC CLK BUFFER 1:2 3GHZ 8MLF
SY89316VMG MICREL
SY89307VMI MICREL
SY89311UMG MICREL
SY89313VMG MICREL
SY89313VMGTR MICREL
SY89313VMITR MIC
March 31th, 2026
March 23th, 2026
March 20th, 2026
March 9th, 2026
March 4th, 2026
February 28th, 2026
February 3th, 2026
January 28th, 2026
January 19th, 2026
January 16th, 2026
January 9th, 2026
December 29th, 2025
December 25th, 2025
December 17th, 2025
December 10th, 2025
December 4th, 2025
November 25th, 2025
November 20th, 2025
November 11th, 2025
November 3th, 2025
October 30th, 2025
October 22th, 2025
October 16th, 2025
October 9th, 2025
September 28th, 2025
September 17th, 2025
September 9th, 2025
September 1th, 2025
August 25th, 2025
August 20th, 2025
July 3th, 2025
December 18th, 2024
June 21th, 2023
April 27th, 2023
July 1th, 2022
March 4th, 2021
September 10th, 2020
January 23th, 2020
0 Articles







January 27th, 2025
February 11th, 2025
January 9th, 2025
May 8th, 2025
SY89312VMI-TRMicrochip Technology |
Quantity*
|
Target Price(USD)
|