English
| Part Number: | VMQF326D25-180.000-1.0/-40+85 |
|---|---|
| Manufacturer/Brand: | Mercury United Electronics |
| Part of Description: | XTAL OSC VCTCXO 180.0000MHZ LVDS |
| Datasheets: |
|
| RoHs Status: | RoHS Compliant |
| Payment: | PayPal / Credit Card / T/T |
| Shipment Way: | DHL / Fedex / TNT / UPS / EMS |
| Share: |
Ship From: Hong Kong
| Quantity | Unit Price |
|---|---|
| 1+ | $34.426 |
| 201+ | $13.7363 |
| 501+ | $13.2776 |
| 999+ | $13.0504 |
Online RFQ submissions: Fast responses, Better prices!
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Voltage - Supply | 2.5V |
| Type | VCTCXO |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Size / Dimension | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Series | QuikXO |
| Ratings | - |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Package | Strip |
| Output | LVDS |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height - Seated (Max) | 0.067" (1.70mm) |
| Function | Amplitude Control |
| Frequency Stability | ±1ppm |
| Frequency | 180 MHz |
| Current - Supply (Max) | 23mA (Typ) |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 18mA (Typ) |
| Base Resonator | Crystal |
| Absolute Pull Range (APR) | ±8ppm |




XTAL OSC VCTCXO 170.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 18.4140MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 19.6800MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 162.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 18.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 187.5000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 192.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 19.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 19.8000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 18.6010MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 171.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 166.0000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 19.4000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 163.8400MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 19.4400MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 17.5000MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 18.4320MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 196.6080MHZ LVDS
XTAL OSC VCTCXO 19.6608MHZ LVDS
April 20th, 2026
April 17th, 2026
April 8th, 2026
March 31th, 2026
March 23th, 2026
March 20th, 2026
March 9th, 2026
March 4th, 2026
February 28th, 2026
February 3th, 2026
January 28th, 2026
January 19th, 2026
January 16th, 2026
January 9th, 2026
December 29th, 2025
December 25th, 2025
December 17th, 2025
December 10th, 2025
December 4th, 2025
November 25th, 2025
November 20th, 2025
November 11th, 2025
November 3th, 2025
October 30th, 2025
October 22th, 2025
October 16th, 2025
October 9th, 2025
September 28th, 2025
September 17th, 2025
September 9th, 2025
September 1th, 2025
August 25th, 2025
August 20th, 2025
July 3th, 2025
December 18th, 2024
June 21th, 2023
April 27th, 2023
July 1th, 2022
March 4th, 2021
September 10th, 2020
January 23th, 2020
0 Articles
September 19th, 2024
January 20th, 2025
February 10th, 2025
April 13th, 2024
VMQF326D25-180.000-1.0/-40+85Mercury United Electronics, Inc. |
Quantity*
|
Target Price(USD)
|